• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

NËNË/ Turna shkon në magazinën ku mbahet peng Zejnep, ja çfarë ndodh sot

Zejnep gjendet ende pa ndjenja.

Sule shkon në vendin ku Xhengiz mban peng Zejnep dhe Sinan duke lënë fëmijët e saj në taksi.

Fjalët e Sinanit dhe të Sules, do të xhindosin Xhengizin.

Sinan ja del të lirohet nga litarët, dhe të vërë nën shënjestër Xhengizin, por ky i fundit ja del të jetë mjaftueshëm i shkathët sa të rrëmbejë pistoletën tjetër e tja drejtojë Zejnepit.

Duke mos pritur dot më, Turna futet në magazinë me vëllain e saj në krahë. Ajo do të troditet teksa sheh skenën.

A do të mundet Sule të bindë Xhengizin që të ulë armën?

Veprimet e mëtejshme do të sjellin ngjarje të hidhura.

tvklan.al