• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Një erë e re po fryn në Instagram, vajzat VIP po postojnë pa grim e filtra

Viti i ri s’ka shumë që hyri, por për disa vajza të televizionit dhe ekranit të madh ka nisur në mënyrën më natyrale të mundshme. Pa filtra, ma grim, me vetëbesim për të nxjerrë anën më natyrale, Lindsey Lohan, JLo dhe shumë të tjera kanë nxjerrë anën ujë e sapun në Instagram me disa postime të njëpasnjëshme. Taylor Hill, Anya Taylor Joy, i janë shtuar po ashtu listës me natyralitetin dhe janë komentuar shumë për guximin në një kohë kur gjithmonë e më shumë po shohim grim të rënduar dhe të tjera si këto.