• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Një shqiptar i vërtetë: Vëllai ndjek me makinë Bebe Rexhën

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në mbarë botën.

Rezultate imazhesh për bebe rexha

Pas gjithë arritjeve të saj puna është shtuar akoma dhe më shumë për të, megjithatë ajo ka gjetur kohën të tregojë kujdes edhe për veten e saj. Ditën e sotme ajo ka postuar një video në ‘InstaStory’ ku duket duke bërë vrap për të mbajtur trupin e saj në formë. Por më interesantja në këtë video është vëllai i saj, i cili është duke e ndjekur me makinë. “Kur ti provon të shkosh për vrap, por vëllai jot është tepër mbrojtës” ka shkruar Bebe.

Edhe pse të larguar në një moshë shumë të vogël nga Shqipëria duket se familja e Bebes ka ende në gjak traditat e shqiptarëve, sepse siç dihet vëllezërit shqiptar gjithmonë tregojnë kujdes të madh për motrat e tyre. /revistawho.com