• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Pa kategori

Sa kushton fustani që Marina Vjollca ka zgjedhur të veshë në puntatën e sotme të ‘Klanifornia’?

Veshjet e moderatores së njohur, Marina Vjollca kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut. Së fundmi ajo ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale, “look-un” që do të ketë mbrëmjen e sotme në ‘Klanifornia’. Fansat kanë komentuar menjëherë, duke theksuar se Marina duket shumë bukur me fustanin në ngjyrë jeshile, ndërsa faqja “Whattheywearin” ka zbuluar dhe çmimin e saj.
Fustani nga firma “Elisabetta Franchi” kushton 529 euro, shumë kjo e konsiderueshme.
Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Vjollca zgjedh të vishet nga kjo markë. Edhe më parē vetë stilistja e njohur, Franchi ka ndarë disa foto të Marinës në llogarinë e saj./revistawho.com