• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Si parashikohet moti për sot dhe nesër, surprizat nuk janë të bukura

Shqipëria gjatë kësaj fundjave parashikohet të jetë nën ndikimi e kushteve të paqëndrueshme atmosferike.

Sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me vranësira dhe reshje lokale shiu, në disa pjesë të vendit edhe me reshje bore. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 5 deri në 12 °C.

Mot me vranësira dhe reshje shiu e bore pritet të mbajë edhe ditën e diel. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 7 deri në 11 °C./Motilokal.com