• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Të gjitha ‘look-et’ që duhet të keni parasysh nga Dafina, para se të shijoni verën 2020

Këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Dafina Zeqiri ka ndërruar shpeshherë ‘look’ duke i surprizuar hera herës ndjekësit me flokë të gjatë ose të shkurtër dhe të ngjyrave të ndryshme. Duke sjellë projekte të ndryshme muzikore ritmike ose jo, Dafina ka ardhur çdo herë e më ndryshe dhe mjaft moderne. Fansat e kanë quajtur shpeshherë të guximshme dhe kjo është lidhur jo vetëm me këngët që artistja ka sjellë, por dhe ‘look-un’ i cili ka qenë gjithmonë mjaft i komentuar.

Teksa Zeqiri u shfaq me flokët e shkurtër dhe kaçurrela në postimin e një dite më parë, vumë re se ndryshimi nga njëra pamje tek tjetra nuk ka zgjatur më shumë se disa ditë. Nëse jeni në mëdyshje si t’ia bëni këtë verë me pamjen tuaj e çfarë ju shkon më shumë, atëherë hidhini një sy të gjitha modeleve të inspiruara nga Dafina Zeqiri: