• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Tronditen Jaman dhe Seher, Zija hidhet nga ballkoni, nesër në “Amaneti”

Jaman zbulon se Zija nuk po pi ilaçet që i ka rekomanduar doktori. Ndërkohë Seher i shpreh atij dhimbjen për motrën e saj. Jaman ka frikë se Seher do ndryshojë nëse e mëson të vërtetën. Neslihan dhe Adalet shkojnë të takojnë familjen e Borës, por cili është plani i tij? Zija në një gjendje të rënduar psikologjike hidhet nga ballkoni. Jaman dhe Seher tronditen kur e gjejnë pa ndjenja.