• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Ylli i Kardashian-ve shtatzënë, zbulon emrin e fëmijës

Khloe Kardashian u përfol për një kohë të gjatë nga mediat, lidhur me aludimet e një shtatzani të mundshme. Derisa në dhjetor ylli i “Reallity Show” vendosi të publikojë foto me barkun e rrumbullakosur.
E ftuar për intervistë tek “Ellen DeGeneres” Khloe, duket në top formë dhe ka zbuluar emrin e fëmijës së saj. Pas një interviste të gjatë lidhur me shtatzaninë e saj në fund e pyetur nga prezantuesja për gjininë e fëmijës Khloe u përgjigj se nuk e kishte mësuar ende, por nëse fëmija do të jetë djalë do ta quajë Tristan Thompson Jr.