• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dojna do t’ia falte partnerit tradhtinë vetëm nëse ajo tjetra do kishte këtë tipar… apo jo goca?

Pyetja më e shpeshtë që i bëhet vajzave është një dhe e vetme, a duhet falur tradhëtia?

Të tillë pyetjeje nuk i ka shpëtuar as Dojna, e cila me pak humor ka treguar se do e falte, për një arsye që nuk dimë sa do ju shkojë mendja.

“Po, nëse asaj me të cilën të ka tradhëtuar i jepet duarsh për punët e shtëpisë”, ka shkruar Dojna.

Moderatorja ka treguar anën më sportive të saj dhe me të qeshur i ka treguar gjithë ndjekësve një nga pikët e dobëta të saj, që janë punët e shtëpisë./revistawho.com