• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

E pabesueshme/ Zbulohet kush e ka vrarë motrën e Seherit, të hënën në “Amaneti”

Seher është shumë e shqetësuar pasi mësoi se vdekja e motrës së saj ishte e qëllimshme. Zija në një gjendje të rënduar psikologjike i tregon Jamanit se ka qenë ai i cili ka vrarë Kevserin. Në këtë moment Seher hyn në dhomë dhe Jaman frikësohet mos ajo ka dëgjuar të vërtetën. Jaman e ka të vështirë ta besojë se vëllai i tij ka vrarë Kevserin.