• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fatma dhe Alfio nisin ditën bashkë, mëngjesi ka të fshehur një surprizë

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë çifti më i ri në showbiz-in shqiptar. Pavarësisht se kanë 2 vite të lidhur, ata kanë arritur ta mbajnë të fshehtë dhe larg syve të të gjithëve dashurinë e tyre. Por prej disa ditësh, dy figurat e dashura të televizive janë vënë në qendër të medias rozë. Pak minuta më parë moderatorja e ‘Fun Day’ ka zbuluar se dita për dy të rinjtë ka nisur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Teksa filmon në makinë, Fatma tregon se një surprizë po e pret të dashurin e saj. “Njëri këtu as nuk ja ka idenë që e pret një surprizë. Rri dhe ankohet për trafikun”,-shkruan ajo.

Mesa duket dita për moderatoren dhe kuzhinierin fsheh emocione të bukura. Kujtojmë se lidhja e tyre u pranua publikisht si fillim nga Alfio dhe më vonë detajet i tregoi Fatma./revistawho.com