• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Faton Shoshi në një lidhje të re? Fotografia e modeles shqiptare ngre dyshime

Faton Shoshi është një nga menaxherët e VIP-ave më të përfolur për lidhjet e tij të dashurisë. Ajo me Era Istrefin ka shkaktuar shumë bujë në të gjitha mediat rozë, por megjithatë edhe Era dhe Fatoni e kanë hedhur pas krahëve këtë histori. Nga fotografitë e publikuara së fundmi Fatoni ka ngritur shumë dyshime se mund të ketë nisur një histori të re dashurie.

Image result for faton shoshi

Ditën e sotme ‘Revista Class’ ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se Fatoni ka postuar në ‘Instagram’ një foto të modesles shqiptare, Alesia Noka dhe e ka shoqëruar me një ‘emoji’ zemër. Por pas disa minutash ai e ka fshirë menjëherë fotografinë dhe kjo i ka habitur të gjithë. Nuk dihet ende se çfarë e bashkon Fatonin me Alesian, por ajo fotografi mund të thotë shumë. /revistawho.com