• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rudina Magjistari jep këshilla sesi të kujdeseni për lëkurën gjatë shtatzënisë

Moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar disa sekrete bukurie, që çdo femër duhet ti ketë parasysh gjatë periudhës së shtatzënisë. Gjatë bisedës me ish-Miss Albania, Suada Sherifi Magjistari ka treguar se ajo është kujdesur sistematikisht për lëkurën gjatë shtatzënisë. ‘Kam përdoruar vajin ose gjalpin e kokosit sistematikisht dhe nuk kam asnjë çarje apo plasaritje të lëkurës’, ka thënë Rudina. Të njëjtën gjë ka konfirmuar dhe bukuroshja Sherifi, e cila ka treguar se çelësi i suksesit të lëkurës së saj është vaji i bajames.

Video min 17:55